Асоціація «Податки України» взяла участь у ІV Податковому форумі

18527

DSC_1250 25 вересня, у Києві відбувся ІV Податковий форум в якому взяла участь Асоціація «Податки України». Учасниками заходу були судді, представники державних органів, народні депутати України, керівники юридичних фірм, юристи, адвокати та аудитори.

18529 Серед спікерів форуму слід відзначити таких відомих експертів: Роман Насіров (Голова Державної фіскальної служби України), Андрій Журжій (народний депутат України та Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики), Денис Бугай ( Президент Асоціації правників України), Наталія Блажівська (суддя Вищого адміністративного суду України) та багато інших.

В проблемне поле форуму увійшли різноманітні питання: податкове і митне право, судові податкові спори, робота ДФС, податкова реформа, міжнародне податкове планування, проблеми податкової і судової практики.

18527 Слід відзначити, що партнером та активним учасником даного заходу виступила Асоціація «Податки України».
Представники Асоціації підкреслили важливість податкової культури в контексті формування правової культури загалом: в Україні податкова культура не формувалася поколіннями і на сьогодні ставлення громадян відносно податків коливаються від страху до безтурботної байдужості. Відповідно, учасники форуму погодилися з тим, що тільки завдяки навчанню людей та їх знанням можливо змінити податкову культуру.

18494 Учасники форуму прийшли до висновку, що спеціалізація податкового консультанта досить важлива як для людини (отримання навичок в сфері фінансів, аудиту, юриспруденції, бухгалтерії, підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці), так підприємства ( необхідність зниження ризиків наслідків податкових рішень, можливість об’єднання функціональних підрозділів для ефективного вирішення практичних задач, потреба в ефективному та креативному вирішенні проблем) й держави ( підвищення податкової культури та податкової грамотності в суспільстві, підвищення збору податків за рахунок зниження агресивності податкового планування).

За результатами ІV Податковому форуму учасники отримали нову інформацію, знання, навички та досвід, які стануть в нагоді при вирішенні економічних, фінансових та правових проблем. Важливо відмітити, що зростаючий інтерес у публіки до спеціалізації податкового консультанта: соціально-політичні та соціально-економічні суспільні трансформації тільки актуалізують цю, безумовно, важливу професію.