БОРОТЬБА З ТІНЬОВОЮ ЕКОНОМІКОЮ АБО НОВИЙ ПОГЛЯД НА ФІСКАЛЬНУ СЛУЖБУ

2

На початку весни поточного року Асоціація «Податки України» відвідала платформу союзу бізнес-лідерів CEO Club Ukraine, де відбулася зустріч глави ДФС України Романа Насирова з представниками бізнесу.

1 Члени клубу обговорили поточний стан податкової системи, зокрема, боротьбу з тіньовою економікою, конкурентоспроможність в сучасних умовах, а також нові умови і правила, які ставить перед підприємцями країни «Державна фіскальна служба».

«В першу чергу, нашим головним завданням є зменшення тиску на бізнес і боротьба з нечесною конкуренцією. За останні кілька місяців фіскальна служба поліпшила рівень оподаткування за рахунок виключення преференцій, які в подальшому дозволять створити однакові для всіх стабільні чесні умови. Я точно можу сказати, що з травня-червня цього року більше немає схем, які організовані зсередини фіскальної служби. Таким чином, у «білого» бізнесу з’явиться можливість ще більше «відбілити економіку» — зазначив Роман Насиров.

2 Глава ДФСУ також звернув увагу на реформування податкового законодавства завдяки якому повинні покращитися умови оподаткування в Україні. У цьому місяці Міністром фінансів буде представлена нова концепція Податкової реформи, яка, можливо, вплине на створення нового податкового кодексу.

Найбільш пріоритетними завданнями на думку Роман Насирова є зміни в системі адміністрування шляхом істотного зниження ставок усіх податків та зборів для створення функціональної, принципово нової моделі фіскальної служби.