У грудні 2015 року Асоціація «Податки України» ініціювала створення Навчального центру податкових консультантів, а також розпочала роботу інформаційної платформи – Дайджест «Податки України».

8634_907805845961892_2989325028072875293_n


Формування податкової культури в умовах реформування податкової системи з упевненістю можна назвати важливою місією сучасного суспільства. Податкова культура складається з розуміння громадянами важливості для держави і суспільства сплати податків і знання своїх прав та обов’язків. В рамках вищевказаної місії ключову роль відіграє досягнення наступної мети — налагодження конструктивного діалогу та взаємодії між податковими органами, підприємництвом і суспільством в цілому. Відповідальність за її реалізацію взяла на себе Асоціація «Податки України». У цьому контексті Асоціація «Податки України» виділяє для себе кілька основних завдань:

1.Організація ефективної системи взаємодії бізнесу і влади у сфері оподаткування, підвищення загальної податкової культури.
2.Здійснення ефективної комунікації між контролюючими органами та бізнесом.
3.Представництво інтересів і захист прав платників податків для досягнення оптимальної моделі податкового планування.
4.Інформування платників щодо актуального стану адміністрування податків та системи розподілу зібраних податків.
5.Досягнення поставлених бізнесом цілей Асоціації в питаннях оподаткування.

Готовність до вирішення поставлених завдань підвищує рівень вимог до вдосконалення та формування професіоналізму в сферах оподаткування, юриспруденції, фінансів. У зв’язку з цим Асоціація «Податки України» ініціювала створення Навчального центру податкових консультантів (НЦПК — www.tctc.org.ua), як одного з інструментів підвищення рівня професіоналізму. НЦПК — платформа підготовки професіоналів широкого спектру знань для вирішення проблемних питань бізнесу. Отже, Навчальний центр податкових консультантів ставить перед собою завдання:

1. Підготовка експертів з податкових питань для всебічного захисту інтересів бізнесу і його власників при здійсненні поточної господарської діяльності.
2.Підготовка фахівців вузького профілю зі знаннями у різних сферах права зі здібностями орієнтуватися в актуальних локальних і міжнародних практиках податкового адміністрування і планування.

Ще один з інструментів процесу формування податкової культури — інформаційний — це Дайджест «Податки України». Інформація зі сторінок ДНУ цікава і корисна не тільки для фахівців у сфері фінансів, юриспруденції, бухгалтерії, а й для широкої аудиторії. ДНУ об’єднує ексклюзивні знання і досвід професіоналів і ділиться з вами:

1.Практичними рішеннями з розвитку бізнесу та досягненню фінансових цілей.
2.Відповідями на питання про зміни у законодавстві.
3.Цікавими фактами у історичній ретроспективі.
4.Інформацією, яка дозволить з гумором поглянути на складні ситуації і курйози, що виникають у процесі ведення господарської діяльності.

Асоціація запрошує Вас до відкритого діалогу та активного використання представлених ресурсів для отримання якісної та необхідної інформації у теорії і практиці оподаткування, а також судової практики.